Turnaje a přátelská utkání
Hodnocení jarní sezóny čtěte zde |
5. 6. Beroun - finálový turnaj okresního přeboru - 2. místo výsledky turnaje
22. 5. Beroun - okresní přebor - 2. místo výsledky turnaje
16. 5. Loděnice - okresní přebor - 1. místo výsledky turnaje
9. 5. Králův Dvůr - okresní přebor - 1. místo výsledky turnaje
2. 5. Beroun - okresní přebor - 2. místo výsledky turnaje
24. 4. Hýskov - okresní přebor - 2. místo výsledky turnaje
18. 4. Chyňava - okresní přebor - 2. místo výsledky turnaje
4. 4. - Tuchlovice - přátelsky - SK Kladno 2000 8 : 12 více o zápasu
28. 3. Rakovník - přátelsky - Tatran Rakovník 0 : 2, 0 : 1 více o zápasu
Hodnocení halové sezóny čtěte zde |
20. 3. Žatec - halový turnaj ročník 2000 - 5. místo
20. 2. Praha - zimní liga (finále) - 3. místo výsledky turnaje
14. 2. Praha - zimní liga - Aritma B 4 : 2 více o zápasu
13. 2. Králův Dvůr - halový turnaj - 3. místo výsledky turnaje
6. 2. Praha - zimní liga - ČL-U Beroun 1 : 2, Sparta Krč 2 : 2 více o zápasech
30. 1. Králův Dvůr - halový turnaj - 5. místo výsledky turnaje
23. 1. Kročehlavy - halový turnaj pro ročník 2000 - 7. místo výsledky turnaje
17. 1. Praha - zimní liga - Aritma 1 : 5, SK Motorlet 0 : 5 více o zápasech
10. 1. Beroun - halový turnaj okresní přebor - 7. místo výsledky turnaje
9. 1. Praha - zimní liga - Přední Kopanina 5 : 0, ČAFC Praha 4 : 3 více o zápasech
6. 12. Dobřichovice - halový turnaj - 6. místo výsledky turnaje
5. 12. Praha - zimní liga - Dukla 5 : 1, Hostivař 13 : 2 více o zápasech
22. 11. Příbram - krajský přebor - 5. místo výsledky turnaje
7. 11. Milovice - halový turnaj - 6. místo výsledky turnaje
Hodnocení podzimní sezóny čtěte zde |
28. 10. Králův Dvůr - okresní přebor - 1. místo výsledky turnaje
24. 10. Sokol Studůlky - Králův Dvůr 2:5 o zápase
18. 10. Neratovice - krajský přebor - 5. místo výsledky turnaje
13. 10. Sparta Praha 2000 - Králův Dvůr 8:2 o zápase
11. 10. Králův Dvůr - krajský přebor - 5. místo výsledky turnaje
10. 10. Nižbor - okresní přebor - 4. místo výsledky turnaje
3. 10. Rakovník - krajský přebor - 3. místo výsledky turnaje
3. 10. Nový Jáchymov - okresní přebor - 5. místo výsledky turnaje
26. 9. Hýskov - okresní přebor - 2. místo výsledky turnaje
19. 9. SK Kladno - krajský přebor - 5. místo výsledky turnaje
12. 9. ČL-U Beroun - okresní přebor - 1. místo výsledky turnaje
29. 8. Turnaj v Milovicích - 2. místo výsledky turnaje | fotogalerie
23. 8. Spartak Příbram - FK Králův Dvůr 4:7 (utkání hrané na 3 x 20 minut)
16. 8. SK Union Čelákovice B - FK Králův Dvůr 1:4 fotogalerie
16. 8. SK Union Čelákovice A - FK Králův Dvůr 2:3 fotogalerie
5. 8. FK Písek 99 - FK Králův Dvůr 5:2